0
Мої Закладки (0)
Сравнение товаров 0

SKETCHMARKER BRUSH

SKETCHMARKER BRUSH

Професійний маркер з м'яким Японським пером - пензлем, створеним за нашим спеціальним проектом Японською фабрикою. SKETCHMARKER BRUSH ідеально підходять для всіх видів творчості та художніх проектів, включаючи скетчінг, ілюстрацію, манга, комікси, дизайн, графіті, хобі та інші. Маркери мають два пера: долото та м'яке перо-кисть. Пір'я змінне, виготовлене в Японії.

Комплектуючі: пір'я та чорнило виготовлені в Японії, збираються маркери у Китаї. Маркери сертифіковані та відповідають європейським стандартам безпеки та якості: ASTM D 423. Маркери SKETCHMARKER сумісні з будь-якими іншими брендами спиртових маркерів. Маркер перезаправний.

 

ПЕРЕВАГИ М'ЯКОГО ПЕРА КИСТЬ Ми багато часу витратили на те, щоб досягти тих властивостей пера, які отримали в результаті. Перекисть лінійки SKETCHMARKER BRUSH дозволяє художнику: - м'яко і плавно змінювати напрямок скетчингу, без різкої зміни подачі чорнила - варіювати ширину лінії одним рухом руки від тонкої лінії 0.5 мм до широких мазків більше 8-10мм. - незалежно від швидкості руху руки, чи робите ви швидкі штрихи або повільно ведете перо по паперу, на папері залишиться така кількість чорнила, щоб лінія була гладкою, без лисин за відсутності чорнила або надмірної їх подачі. - Відсутність проблеми «другого тону». Коли перо тільки торкається паперу, у багатьох брендів ця перша точка або перша пляма інтенсивнішого відтінку, ніж відтінок подальшого штриха, часто на один і навіть два тони. Ми досягли того, що при першому дотику наше перо видає на папір точну кількість чорнила. І ви впевнені, що працюєте саме тим відтінком та з тією інтенсивністю, як планували. - Ви легко керуєте натисканням пера, щоб отримати потрібний вам результат. Перо гнучке, пружне, приємне за відчуттями, легко управляється з самого кінчика і до повного вигину (повного натискання на перо) - зносостійкий матеріал пера дозволить вашому маркеру служити вам довго, при цьому не ворситися і не пушитися багато років.


Related posts
21.04.2020

SKETCHMARKER BRUSHПрофесійний маркер з м'яким Японським пером - пензлем, створеним за нашим спеціаль..

21.04.2020

SKETCHMARKER Лінійка професійних маркерів SKETCHMARKER на спиртовій основі в класичній комплектації ..